• Gratis persoonlijk advies
  • 50+ winkels
  • Van interieurontwerp tot realisatie

Onze winkels

Bij de Decorette winkels vind je de beste inspiratie en advies voor jouw droominterieur. Vind op de kaart hieronder een Decorette winkel bij jou in de buurt. Filter eventueel op een specifieke dienst. Iedere Decorette winkel is uniek, met elk haar eigen specialiteiten, diensten en variaties in het assortiment. Nieuwsgierig? Bezoek één van onze winkels en laat je verrassen.

Bij de winkels van Decorette zit je aan het goede adres voor interieuradvies en styling.

Decorette Aalsmeer

Oosteinderweg 67
1432 AE Aalsmeer

0297-324353

aalsmeer@decorette.nl

Decorette Almere

Markerkant 10-132/A
1316 AL Almere

036-5341515

almere@decorette.nl

Decorette Anna-Paulowna

Smidsweg 55
1761 BH Anna Paulowna

0223-531427

annapaulowna@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Luxaflex®.

Decorette Assen

Koopmansplein 16 / Warenhuis Vanderveen
9401 EL Assen

0592-316555

assen@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf en buitenzonwering.

Decorette Asten

Prins Bernhardstraat 65
5721 GB Asten

0493-694426

asten@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Luxaflex® en bevindt zich in de Hubo winkel.

Decorette Beek en Donk

Wilhelminaweg 5
5741 HL Beek en Donk

0492-463253

beekendonk@decorette.nl

Deze Decorette heeft geen verf service en bevindt zich in de Hubo winkel.

Decorette Beilen

Brinkstraat 40
9411 KN Beilen

0593-522470

beilen@decorette.nl

Decorette Bergambacht

Transportstraat 28
2861 DZ Bergambacht

085-8224748

bergambacht@decorette.nl

Decorette Bilthoven

Koperwieklaan 1
3722 CA Bilthoven

030-6628480

bilthoven@decorette.nl

Decorette Broek op Langedijk

Marktplein 27
1721 CK Broek op Langedijk

0226-820200

broekoplangedijk@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering en verf.

Decorette Budel

Dr. A. Mathijssenstraat 33
6021 CK Budel

0495-491252

budel@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering.

Decorette Echt

Ursulinenstraat 13
6101 DP Echt

0475-481246

echt@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering.

Decorette Eerbeek

Loenenseweg 36
6961 CR Eerbeek

0313-651387

eerbeek@decorette.nl

Decorette Eerenstein Zwolle

Vechtstraat
8021 AZ Zwolle

038-4535301

zwolle@decorette.nl

Decorette Elburg

Westerlengte 1
8081 PZ Elburg

0525-683133

elburg@decorette.nl

Decorette Emmer-Compascuum

Kijlweg 3
7881 JD Emmer-Compascuum

0591-354137

emmer-compascuum@decorette.nl

Decorette Enschede

Buurserstraat 244
7544 RG Enschede

053-4773260

enschede@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Luxaflex®.

Decorette Gouda

Lem Dulstraat 89
2801 EP Gouda

0182-528282

gouda@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf.

Decorette Groenlo

Parallelweg 3
7141 DL Groenlo

0544-467472

groenlo@decorettenl

Decorette Groningen

Hoendiep 99D
9718 TE Groningen

050-3134204

groningen@decorette.nl

Decorette Grootebroek

Nijverheidsweg 3
1613 DZ Grootebroek

0228-511725

grootebroek@decorette.nl

Decorette Gulpen

Rijksweg 64
6271 AG Gulpen

043-4501626

gulpen@decorette.nl

Decorette Heemskerk

Kerkplein 5a
1961 EA Heemskerk

0251-255609

heemskerk@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf.

Decorette Hengelo

Torenlaan 3
7559 PK Hengelo

0742-776600

hengelo@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Luxaflex®.

Decorette Holten

Aaltinksweg 16
7451 DX Holten

0548-364 050

holten@decorette.nl

Decorette Hoogeveen

Schutstraat 26
7901 EC Hoogeveen

0528-267782

hoogeveen@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering en geen verf.

Decorette Hoorn

Gouw 19
1621 HA Hoorn

0229-214343

hoorn@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf.

Decorette IJsselstein interieuradvies aan huis

Ik kom bij je thuis
voor woonadvies op maat

085-8224748

ijsselstein@decorette.nl

Dit is geen bezoekadres.

Decorette Krimpen aan den IJssel interieuradvies aan huis

Ik kom bij je thuis
voor woonadvies op maat

085-8224748

krimpenaandenijssel@decorette.nl

Dit is geen bezoekadres.

Decorette Leiderdorp

Winkelhof 36
2353 TS Leiderdorp

071-5413263

leiderdorp@decorette.nl

Decorette Maassluis

Industrieweg 58-62
3144 CH Maassluis

010-5990454

maassluis@decorette.nl

Decorette Made

Marktstraat 14
4921 BG Made

0162-748738

made@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf.

Decorette Middelburg

Nieuwe Burg 33
4331 AG Middelburg

0118-640269

middelburg@decorette.nl

Decorette Monster

Choorstraat 87
2681 AR Monster

0174-244834

monster@decorette.nl

Decorette Nieuw-Amsterdam

Veilingstraat 36
7833 HN Nieuw Amsterdam

0591-551243

nieuwamsterdam@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Luxaflex®.

Decorette Nieuw-Vennep

Venneperhof 6
2151 AZ Nieuw-Vennep

0252-672464

nieuwvennep@decorette.nl

Decorette Oirschot

Haven 5
5688 DR Oirschot

0499-578267

oirschot@decorette.nl

Decorette Roelofarendsveen

Noordeinde 17
2371 CM Roelofarendsveen

071-3319798

roelofarendsveen@decorette.nl

Deze winkel verkoopt geen verf

Decorette Roosendaal

Nieuwe Markt 5
4701 AA Roosendaal

0165-795357

roosendaal@decorette.nl

Decorette Rotterdam

Bergse Dorpsstraat 107
3054 GC Rotterdam

010-2850481

rotterdam@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen verf & buitenzonwering

Decorette Theuws

Burgemeester Magneestraat 59
5571 HC Bergeijk

0497-571445

bergeijk@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering.

Decorette Utrecht

Jutfaseweg 63-66
3522 HE Utrecht

030-2881423

utrecht@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen buitenzonwering en verf.

Decorette Vollenhove

De Weyert 10
8325 EM Vollenhove

0527-241355

vollenhove@decorette.nl

Decorette Vught

Vliertstraat 11
5261 EJ Vught

073-6563831

vught@decorette.nl

Decorette Werkendam

Vierlinghstraat 9-11
4251 LC Werkendam

0183-730496

werkendam@decorette.nl

Decorette Wijhe

Handelsweg 2
8131 XX Wijhe

0570-522033

wijhe@decorette.nl

Deze Decorette verkoopt geen Arte behang.

Decorette Wolvega

Hoofdstraat Oost 27
8471 JH Wolvega

0561-612405

wolvega@decorette.nl

Kan ik je helpen?

Van een huis een thuis maken, laat ons hart sneller kloppen. Deze passie delen we graag met je! Met onze woonwinkels is er altijd een Decorette bij jou in de buurt. Kom spontaan langs in één van onze winkels of maak een afspraak.